Par Mums

Express Royal

Kurjeru pakalpojumi

Jau kopš 2008.gada piedāvājam visa veida kurjeru pakalpojumus Rīgā un Latvijā, izmantojot velo un autotransportu.

Esam ieguvuši daudzu, gan lielu, gan mazu, dažādās nozarēs darbojošos uzņēmumu uzticību. Esam viņiem pateicīgi par uzticību šo gadu laikā Express Royal. Tieši pateicoties mūsu klientiem esam sapratuši, ka censties ir vērts, tāpēc arī turpmāk darīsim visu, lai Jūsu sūtījumi vēl drošāk un ātrāk nonāktu pie adresātiem!

0
Gadu pieredze

Kravu pārvadājumos

Izvēloties Express Royal pakalpojumus, klienti iegūst:

Dodam iespējas

Iespēju izvēlēties piemērotāko sūtījuma veidu atbilstoši situācijai, kas dos Jums iespēju gan ietaupīt, gan ekstrēmālās situācijās vienmēr paspēt nogādāt sūtījumu laikā, kā arī nosūtīt dažādus lielizmēra sūtījumus!

Karalisku attieksmi

Mūsu kurjeri vienmēr ir laipni un pieklājīgi, kā arī pieredzējuši savas nozares pārstāvji, kas vienmēr centīsies precīzi izpildīt Jūsu lūgumus! Mēs esam elastīgi!

Ātrus piegādes termiņus

Kam gan patīk gaidīt? Tieši tāpēc mēs lieki nekavējamies un negaidam, kad “sakrāsies” sūtījumi “pa ceļam”, bet gan uzreiz pēc pasūtījuma saņemšanas sūtam pie Jums tuvāko kurjeru. Mēs strādājam ar pilnu atdevi un nekas nevar būt patīkamāks par uzslavām no mūsu klientiem!

Zemus izcenojumus

Atsakoties no daudziem liekiem izdevumiem, spējam nodrošināt zemākus kurjeru pakalpojumu cenas Rīgā, joprojām saglabājot augstāko apkalpošanas līmeni! Mūsu klienti nepārmaksā, jo sūtījumu cenas tiek aprēķinātas ļoti vienkārši - pēc veiktā attāluma vai fiksēta tarifa - nav nekādas neizprotamas cenu zonas! Cik tālu jāved, tik arī sūtījums izmaksās, neatkarīgi no atrašanās vietas!

VAI IR RADUŠIES KĀDI JAUTĀJUMI?

Droši jautā mums, mēs tev palīdzēsim!

Top