Par mums

Jau kopš 2008.gada piedāvājam visa veida kurjeru pakalpojumus Rīgā un Latvijā, izmantojot velo, moto un autotransportu. Esam ieguvuši daudzu, gan lielu, gan vidēju, gan mazu uzņēmumu uzticību, to skaitā banku, reklāmas aģentūru, tulkošanas biroju un daudzās citās nozarēs darbojošos uzņēmumu. Esam viņiem pateicīgi par uzticību šo gadu laikā Express Royal - tieši pateicoties mūsu klientiem esam sapratuši, ka censties ir vērts, tāpēc arī turpmāk darīsim visu, lai Jūsu sūtījumi vēl drošāk un ātrāk nonāktu pie adresātiem!

Izvēloties Express Royal pakalpojumus klienti iegūst:

  • karalisku attieksmi - mūsu kurjeri vienmēr ir laipni un pieklājīgi, kā arī pieredzējuši un apmācīti savas nozares profesionāļi, kas vienmēr centīsies precīzi izpildīt Jūsu lūgumus! Mēs esam elastīgi!
  • ātrākos piegādes termiņus - kam gan patīk gaidīt? Tieši tāpēc mēs lieki nekavējamies un negaidam, kad “sakrāsies” sūtījumi “pa ceļam”, bet gan uzreiz pēc pasūtījuma saņemšanas sūtam pie Jums tuvāko kurjeru. Pie mums frāzi “šodien nepaspēsim” nedzirdēsiet - mums patīk izaicinājumi! Mēs strādājam ar pilnu atdevi un nekas nevar būt patīkamāks par uzslavām no mūsu klientiem!
  • zemākos izcenojumus Rīgā - esam veiksmīgi samazinājuši izdevumus līdz minimumam, atsakoties no daudziem liekiem izdevumiem, tādējādi spējam nodrošināt pašas zemākās kurjeru pakalpojumu cenas Rīgā, joprojām saglabājot augstāko apkalpošanas līmeni! Mūsu klienti nepārmaksā, jo sūtījumu cenas tiek aprēķinātas ļoti vienkārši - pēc veiktā attāluma vai fiksēta tarifa - nav nekādas neizprotamas cenu zonas! Cik tālu jāved, tik arī sūtījums izmaksās, neatkarīgi no atrašanās vietas!
  • iespēju izvēlēties piemērotāko sūtījuma veidu atbilstoši situācijai, kas dos Jums iespēju gan ietaupīt, gan ekstrēmālās situācijās vienmēr paspēt nogādāt sūtījumu laikā, kā arī nosūtīt dažādus lielizmēra sūtījumus!